ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024...

SZKOLNY DZIEŃ SPORTU

...

6 czerwca klasy czwarte ze swoimi wychowawcami...

ZAPRASZAMY NA UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU...

W czwartek 13.06.2024r. odbyły się zawody...

W dniu 28 maja na stadionie...

W dniach 14.05 - 26.05...

W ostatnim czasie uczniowie z klas 2 liceum...

PIKNIK SALEZJAŃSKI

V-ce Mistrzostwo Powiatu w koszykówce chłopców

Krzysztof Iwański

W poniedziałek 20 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim odbył się turniej finałowy Mistrzostw Powiatu w koszykówce chłopców szkół ponadpodstawowych. Zawody zorganizowane zostały przez Szkolny Związek Sportowy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Drużyna licealistów godnie i z dużym sukcesem reprezentowała naszą szkołę. Po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach zajęliśmy ostatecznie 2 miejsce w turnieju, ulegając po aż dwóch dogrywkach zwycięzcy zawodów drużynie I Liceum.

Tym samym zdobyliśmy w tym roku szkolnym tytuł V-ce Mistrzów Powiatu Sokołowskiego w koszykówce chłopców szkół ponadpodstawowych.

Wyniki:

Zespół Szkół CKR - Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące         12:17

I LO - Zespół Szkół nr 1                                                                   21:14

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące - I LO                                24:30

Zespół Szkół CKR - Zespół Szkół nr 1                                            18:15

Zespół Szkół CKR -I LO                                                                 10:13

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół nr 1                      14:17

 

KOLEJNOŚĆ:

  1. I LO
  2. Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące   
  3. Zespół Szkół nr 1
  4. Zespół Szkół CKR                                                                                      

 

Skład drużyny chłopców Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego: Cegiełka Jakub, Góral Kacper, Jurczak Kacper, Siepliński Maciej (wszyscy kl.  2A), Idzikowski Bartłomiej, Karolczuk Mikołaj, Leszczyński Piotr, Osipiak Bartosz (kapitan), Ruciński Karol, Trebnio Kacper (wszyscy kl. 3A), Pawelec Karol (kl. 3B)

Opiekun drużyny: Krzysztof Iwański

Polecamy