W dniach 15 - 17 marca w Zespole Szkół...

02 marca uczniowie Salezjańskiego Liceum...

V-ce Mistrzostwo Powiatu w koszykówce chłopców

Krzysztof Iwański

W poniedziałek 20 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim odbył się turniej finałowy Mistrzostw Powiatu w koszykówce chłopców szkół ponadpodstawowych. Zawody zorganizowane zostały przez Szkolny Związek Sportowy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Drużyna licealistów godnie i z dużym sukcesem reprezentowała naszą szkołę. Po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach zajęliśmy ostatecznie 2 miejsce w turnieju, ulegając po aż dwóch dogrywkach zwycięzcy zawodów drużynie I Liceum.

Tym samym zdobyliśmy w tym roku szkolnym tytuł V-ce Mistrzów Powiatu Sokołowskiego w koszykówce chłopców szkół ponadpodstawowych.

Wyniki:

Zespół Szkół CKR - Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące         12:17

I LO - Zespół Szkół nr 1                                                                   21:14

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące - I LO                                24:30

Zespół Szkół CKR - Zespół Szkół nr 1                                            18:15

Zespół Szkół CKR -I LO                                                                 10:13

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół nr 1                      14:17