ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024...

SZKOLNY DZIEŃ SPORTU

...

6 czerwca klasy czwarte ze swoimi wychowawcami...

ZAPRASZAMY NA UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU...

W czwartek 13.06.2024r. odbyły się zawody...

W dniu 28 maja na stadionie...

W dniach 14.05 - 26.05...

W ostatnim czasie uczniowie z klas 2 liceum...

PIKNIK SALEZJAŃSKI

GRONO PEDAGOGICZNE ZSS

ablonska

Grono pedagogiczne ZSS w roku szkolnym 2023/2024

 

W GÓRNYM RZĘDZIE OD LEWEJ: Urszula Kołodziejczuk (matematyka), Jarosław Krakowski (fizyka), Krzysztof Iwański (W-F), Justyna Gęsina – Sosnowska (terapia), Jakub Paderewski (W-F), Edyta Grzywińska (j. angielski), Aleksandra PietrzakMarkowska (j. angielski), Dominika Kowalczyk (matematyka), Katarzyna Rytel (j. niemiecki), Małgorzata Uścińska (j. niemiecki), Wiktoria Żak (świetlica), Krzysztof Domański (technika, informatyka), Edyta Rucińska (świetlica), ks. Mariusz Skawiński (religia), Anetta Kiryluk (plastyka), Anna Samulak (matematyka), Anna Złotkowska (j.angielski), Dorota Zalewska (j.polski), Krzysztof Naworol (muzyka, informatyka), Wioletta Zakrzewska (matematyka), Weronika Grochowska (j.angielski), Grażyna Błońska (historia, WOS), Sylwia Skrzeszewska (j. niemiecki), Ewa Artych (j. niemiecki, biblioteka), Barbara Wojewódzka (edukacja wczesnoszkolna), Monika Myszka (edukacja wczesnoszkolna), Wioletta Wojtkowska (edukacja wczesnoszkolna), Małgorzata Wieczorek (chemia), Karolina Kobylińska (świetlica), Ewa Chadaj (historia, WOS), Anna Odowska (edukacja wczesnoszkolna) .

 

W DOLNYM RZĘDZIE OD LEWEJ:Kazimierz Zdzichowski (W-F, EDB), Ewa Abramczuk (edukacja wczesnoszkolna), Aneta Błaszkiewicz (edukacja wczesnoszkolna), Milena Gryglas (chemia), Małgorzata Wyszomierska (fizyka), Jadwiga Banasiuk (matematyka), Lidia Krasuska (j.polski), Bożena Mrozowska (biblioteka), Zofia Kalisiak (edukacja wczesnoszkolna), Katarzyna Zawadzka               (n. wspomagający), Agnieszka Błońska (geografia, logopedia), ks. dyrektor Stanisław Stachal, wicedyrektor Ewa Suchożebrska, ks. wicedyrektor Sylwester Pawlak, Ewelina Nowak (edukacja wczesnoszkolna), Iwańska Jolanta  (n. wspomagający), Joanna Kur (n. wspomagający), Magdalena Kozłowska (edukacja wczesnoszkolna), Daria Kociemba-Opęchowska (edukacja wczesnoszkolna), Magdalena Stańska (n. wspomagający), Agnieszka Chomać-Karakula (j. polski), Anna Floryszczyk (W-F).

 

NIEUJĘCI  NA ZDJĘCIU:

 Marzena Soczkiewicz (biologia), Mariola Dubowska (biologia), Magdalena Kudelska (n. wspomagający), Malinowski Artur     (W-F), ks. Artur Rogowski (religia), Sylwia Skonieczna (psycholog), Elżbieta Paczóska (j. angielski), Katarzyna Zawadzka                   (n. wspomagający), Żaneta Szczęśniak (n. wspomagający, logopedia), Rudaś Izabela (j. niemiecki), Skibniewska Katarzyna (historia sztuki).

Polecamy