Prosimy o zapoznanie się z zasadami...

Po nietypowo długiej przerwie od tradycyjnych...

26 czerwca uczniowie Zespołu Szkół...

Czas płynie tak...

Dla ponad 347,7 tys....

Dla ok. 272 tys....

Droga Światła z Salezjanami - online - 19 kwietnia-31 maja

Obrazek użytkownika Krzysztof Naworol
Krzysztof Naworol

Czas Wielkanocy to dla wierzących okres umacniania się w obecności żyjącego Jezusa. Ale jak ten czas przeżyć, gdy wokół panuje pandemia i bezpieczniej jest tak naprawdę zostać w domu?

Salezjanie wychodzą z propozycją dla wszystkich młodych i młodych duchem, którzy nie chcą przegapić spotkania ze Zmartwychwstałym Chrystusem. W każdą z niedziel wielkanocnych salezjanin poprowadzi nas Drogą Światła („Via lucis”), która jest duchową wędrówką od śmierci do życia wraz z Jezusem. Dodatkowo usłyszymy konferencję na temat niedzielnego Słowa Bożego, by odnaleźć w nim siebie. Może Chrystus dzięki tym spotkaniom rozświetli trudności, jakich doświadczasz? Może pokieruje Cię albo da jeszcze głębszą motywację do zerwania z ciemnością i do rozwoju duchowego? A może po prostu pozwoli Ci się orzeźwić dobrym słowem?

Spotkania takie będą odbywać się w formie lajwów w niedzielne wieczory (od godz. 19.30) i będą transmitowane przez facebooka Salezjański Portal Młodzieżowy, do odwiedzenia którego serdecznie Was zapraszamy. Bądźcie z nami :)

Głoszący salezjanie:
Ks. Mateusz Koziołek SDB
ks. Maciej Sarbinowski SDB
Ks. Michał Libor SDB
Ks. Dominik Chmielewski SDB
ks. Rafał Burnicki SDB
ks. Paweł Druszcz SDB
Ks. Piotr Sosnowski SDB
 

Polecamy