W dniach 19-20.10.2017...

17 października klasa I  Salezjańskiej Szkoły...

Dnia 17-tego października...

W sobotę 14 października,...

   13 października 2017 w...

Pierwszego października...
Dzień 30 września znany...

W I sobotę października...

RÓŻANIEC DO GRANIC

Kazimierz Zdzichowski

W I sobotę października 2017 r. modliliśmy się w Niemirowie na RÓŻAŃCU  DO  GRANIC, czyli wielkim poruszeniu modlitewnym Narodu Polskiego za Ojczyznę, za nasz Naród i inne narody .Modliliśmy się o wszelkie potrzebne łaski /ratunek/ dla Polski i całego świata. Przyjęliśmy Komunię św. w intencji wynagradzającej za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi.

Ufni jesteśmy s.Łucji - "nie ma takiej sprawy osobistej ani międzynarodowej, której nie dałoby się rozwiązać przez Różaniec".

Ufni w fakty świadczące o interwencji Królowej Różańca Świętego w związku z modlitwą o pokój i za Rosję w Fatimie /np. 13 maja 1984r. około 2 mln. wiernych trwało na modlitwie w sanktuarium fatimskim , w bazie morskiej w Sewieromsku , z niewyjaśnionych przyczyn wyleciało w powietrze dwie trzecie nieuzbrojonych rakiet; podobnie 13 maja 1988r. w Pawłowgrodzie wyleciała w powietrze jedyna w ZSRR fabryka napędów pocisków rakietowych dalekiego zasięgu/.

Ufni, pod warunkiem, że wielu z nas będzie praktykującymi chrześcijanami ,codziennie będzie modlić się na Różańcu, pokutować i zawsze być w łasce uświęcającej.

K.Z.

Polecamy