Dnia 15 listopada Zespół...

ORSZAK TRZECH KRÓLI

Po raz kolejny...

Jedną z najpiękniejszych tradycji naszej...

14 grudnia 2021 roku dla...

W poniedziałek, 6 grudnia obchodziliśmy...

AKCJA KLASY 2B SLO W...

W piątek 26 listopada...

11.11.2021r. nasz Poczet Sztandarowy ,...

XII TURNIEJ GIMNAZJÓW SALEZJAŃSKICH W P.NOŻNEJ CHŁ.

Kazimierz Zdzichowski

W sobotę 3.XII 2016r. na sali gimnast. Salezjańskiego Gimnazjum w Mińsku M. odbył się XII Turniej Piłki Nożnej Halowej Gimnazjów Salezjańskich. Zgłosiło się 6 drużyn /dwie z Sokołowa P.; dwie Gospodarzy Turnieju; jedna z Legionowa i jedna z Łodzi/ , które zostały podzielone na dwie grupy. W grupach grano systemem "każdy z każdym", następnie półfinały -pierwszy z grupy A z drugim grupy B i drugi półfinał-pierwszy z grupy B z drugim grupy A. Następnie mecz o III miejsce i mecz o I miejsce. Czas gry 2 x 7 min.

W grupie A nasza pierwsza drużyna wygrała z S.G. Łódź 7 : 0  oraz z S.G. Mińsk M. pierwsza drużyna 4 : 0 i zajęła 1 miesce w grupie A. Drugie miejsce w tej grupie zajęło S.G. Łódź, gdyż wygrało z Mińskiem M I druż. - 3 : 1.

W grupie B nasza druga drużyna zajęła w grupie drugie miejsce ,gdyż wygrała z S.G. Mińsk M druga drużyna - 6 : 2 oraz przegrała z S.G. Legionowo 1 : 3. Pierwsze miejsce w grupie zajęło S.G. Legionowo, gdyż wygrało z S.G. Mińsk M. druga druż. 2 : 1.

Pierwszy Półfinał 9 : 4 wygrała nasza pierwsza drużyna z naszą drugą drużyną.

Drugi Półfinał  1 : 0  wygrała drużyna S.G. Legionowo z S.G. Łódź.

Mecz o III miejsce w Turnieju pomiędzy naszą drugą drużyńą a S.G.Łódź zakończył się remisem 2 : 2 . Następnie zarządzono 3 rzuty karne ,w których lepszymi okazali się nasi chłopcy  z Salezjańskiego Gimnazjum w Sokołowie P.

Mecz o I miejsce w Turnieju rozegrał się pomiędzy naszą pierwszą drużyną a S.G.Legionowo i zakończył się zdecydowanym  naszym zwycięstwem  5 : 0. Tym samym potwierdziliśmy Mistrzostwo zdobyte rok wcześniej.

Na zakończenie wręczono nagrody, czyli puchary ,dyplomy i medale za miejsca I - III oraz statuetki /statuetkę króla strzelców otrzymał nasz zawodnik Kacper Rosochacki z klasy 2 a/.

G  R  A  T  U  L  A  C  J  E

Turniej zakończyliśmy krótką modlitwą , następnie zjedliśmy obiad i po godzinnej jeździe "Bosko busem" z Ks. Dyrektorem wróciliśmy z " Tarczą" usatysfakcjonowani do domu.

Skład pierwszej drużyny: Ambroziak Michał, Jezierski Aleksander, Woźniak Jakub, Pawelec Rafał, Paluch Michał, Rosochacki Kacper, Wilk Sebastian.

Skład drugiej drużyny: Abramczuk Bartosz, Abramczuk Łukasz, Domański Maciej, Florczuk Jan, Czarkowski Mateusz, Roman Kamil, Gdula Dariusz.

K.Zdzichowski

Polecamy