W dniach 15 - 17 marca w Zespole Szkół...

We wtorek 13 lutego gościliśmy w naszej szkole...

Studniówka

Playlista filmowa:

...

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JANA BOSCO...

VIII HALOWY TURNIEJ KATOLICKICH SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW O PUCHAR BISKUPA SIEDLECKIEGO KAZIMIERZA GURDY

Kazimierz Zdzichowski

6 marca 2020r. w hali sportowej w Siedlcach odbył się VIII Halowy Turniej Katolickich Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Biskupa Siedleckiego ks. bp. Kazimierza Gurdy.

Zgłosiły się 4 szkoły katolickie, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym” 2 x 9 minut bez przerwy ze zmianami hokejowymi. Łącznie było 12  pełnych emocji meczy  z następującymi wynikami:

KLO Biała Podl.- SLO Sokołów P. chł. /0:4/,

KLO Biała Podl- SLO Sokołów P. dz. /1:2/.

Oficjalne zakończenie zawodów nastąpiło o godz. 13.00.

Serdeczne gratulacje za rywalizację sportową w duchu fair play ,zachęta do uprawiania sportu oraz  że nasze zdrowie w stylu życia, a także zachęta aby wiarę w Boga ustrzec po „ukończeniu biegu” – te słowa do uczestników Turnieju skierowali : prezydent Siedlec Andrzej Sitnik; przedstawiciel bp Kazimierza Gurdy ks. Andrzej Duda; p. Adam Skup z Kuratorium Oświaty i ks. Jacek Świątek Dyrektor KLO Siedlce.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Najlepsze drużyny z miejsc I – III otrzymały puchary. Natomiast statuetki otrzymali indywidualnie : najlepszy strzelec, najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz w kategorii chłopców i dziewcząt.

W kategorii dziewcząt statuetkę najlepszy strzelec zdobyła z wynikiem 8 bramek – Eliza Rucińska /SLO Sokołów P./, a statuetkę najlepszy bramkarz – Karolina Błońska /SLO Sokołów P./.