„Kochasz swoje dzieci, nie pal w piecu...
Pamiętamy...
"Powiewa flaga,...

Uczniowie klas I- III z zapałem przystąpili...

Narodowe Święto Niepodległości - świętuj...

14 października to dzień, kiedy w Polsce...

30.09.2020r. -środa- na naszym boisku...

W tym roku szkolnym Karawana bez granic odbyła...

25 września klasy 1 szkoły podstawowej...

Studniówka 2015

Obrazek użytkownika Krzysztof Naworol
Krzysztof Naworol

Dnia 07 lutego 2015 roku o godzinie 19.00 rozpoczął się bal studniówkowy klas maturalnych przebiegający w scenerii bajek Walta Disney’a.

Na początku uroczystości głos zabrał ks. dyrektor Dariusz Matuszyński oraz szczególny gość – ks. inspektor Andrzej Wujek. Następnie tradycyjnie zatańczyliśmy poloneza, któremu przewodniczył ks. dyrektor razem z wychowawcami klas: p. Anną Złotkowską, p. Agnieszką Chomać – Karakulą i p. Krzysztofem Naworolem. Nasz taniec spotkał się z ogromnym uznaniem, o czym świadczyły gromkie brawa. Gdy opadły emocje, zajęliśmy miejsce za stołami.

Po smacznym posiłku delegacja maturzystów złożyła podziękowania dyrekcji, wychowawcom, gronu pedagogicznemu oraz rodzicom za trzy lata wspólnej pracy. Po chwili w celu upamiętnienia tego szczególnego wieczoru pozowaliśmy do wspólnych fotografii. Gdy zakończyła się sesja zdjęciowa, mogliśmy w końcu zatracić się w szalonej zabawie do białego rana. Bal zakończył się bowiem o godzinie 6.00.

Studniówkę uważamy za niezwykle udaną. Żałujemy jedynie, że te chwile należą już do przeszłości. Zapewne przez lata będziemy do nich  wracać w naszych wspomnieniach.

Agnieszka Prokurat
Natalia Suchożebrska
Dawid Wałachowski

 

Polecamy