W dniach 15 - 17 marca w Zespole Szkół...

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTYCH DRZWI W NASZEJ...

21.02.2024r. na hali sportowej Zespołu Szkół...

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

Kazimierz Zdzichowski

Od 23 do 25 stycznia 2017r. nasze drużyny szkolne uczestniczyły w zawodach o Mistrzostwo Powiatu Sokołów P. w tenisie stołowym. W poniedziałek 23 stycznia w Hali Sportowej ZSZ Nr. 1 w Sokołowie P. grały nasze dwie drużyny chłopców SLO / Mazurczak Piotr, Mystkowski Karol, Błoński Marcin, Błachnio Grzegorz/. Zajęły miejsca V - VII.

We wtorek 24 stycznia grały też dwie drużyny naszych  dziewcząt  z Salezjańskiego Gimn. /Kosieradzka Natalia, Młynik Lena, Baczewska Patrycja, Baczewska Zuzanna/. Pierwsza drużyna, czyli Natalia i Lena zajęły IV miejsce dzielnie walcząc w Finale. Natomiast Patrycja i Zuzanna zajęły miesce V - VIII. Łącznie startowało 12 drużyn.

W środę 25 stycznia grali nasi chłopcy z Salezj.Gimn. / Wrzosek Łukasz, Chmiel Piotr , Orzełowski Mateusz, Rudnicki Nikodem/. Łukasz i Piotr jako I drużyna zajęli miejsca V - VIII, a Mateusz i Nikodem miejsca IX - XIV. Łącznie startowało 14 drużyn.

Gratulacje za osiągnięte wyniki i ......za rok będzie lepiej.