W dniach 15 - 17 marca w Zespole Szkół...

We wtorek 13 lutego gościliśmy w naszej szkole...

Studniówka

Playlista filmowa:

...

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JANA BOSCO...

Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego szkół ponadpodstawowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Krzysztof Iwański

W dniu 7 lutego br. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Sokołowie Podlaskim odbył się turniej finałowy Mistrzostw Powiatu w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w kategorii szkół ponadpodstawowych. Zawody zorganizowane zostały przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju drużyny szkolne składały się maksymalnie z 3 zawodniczek i 3 zawodników. Każda szkoła mogła zgłosić po 2 drużyny dziewcząt i chłopców. Rywalizacja w Mistrzostwach Powiatu przebiegała systemem „każdy z każdym” w jednej grupie u dziewcząt i w dwóch grupach u chłopców. Mecze pomiędzy szkołami składały się z pojedynków singlowych oraz debla. Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące reprezentowały dwie drużyny chłopców i jedna drużyna dziewcząt. Lepiej powiodło się naszym licealistkom, które zwyciężyły we wszystkich meczach i bezapelacyjnie zajęły pierwsze miejsce w turnieju zdobywając tytuł Mistrzyń Powiatu Sokołowskiego w tenisie stołowym szkół ponadpodstawowych. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Joanna Rogozińska i Gabriela Żyluk. Dodatkowo zwyciężając w turnieju dziewczęta zdobyły awans do etapu międzypowiatowego regionu siedleckiego. Drużyny chłopców zajęły odpowiednio 5 miejsce zespół SLO II i 6 miejsce zespół SLO I.

Wyniki turnieju dziewcząt

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół CKR II                 3:1

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół nr 1                      3:1

5. Zespół Szkół nr 1

Skład drużyny dziewcząt Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego: Joanna Rogozińska (kl. IVD SLO), Gabriela Żyluk (kl. IIIA SLO), opiekun - Krzysztof Iwański

Wyniki turnieju chłopców

Grupa A

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące II - I Liceum Ogólnokształcące    3:1

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące II - Zespół Szkół nr 1 I                 0:3

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół CKR I                   1:3

Grupa B

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące I - Zespół Szkół nr 1 II                 0:3

7. I Liceum Ogólnokształcące

Skład drużyny chłopców Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego I: Wiktor Remiszewski i Tomasz Koc (obaj kl. IVD SLO)

Skład drużyny chłopców Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego II: Maciej Kurowicki i Paweł Orzełowski (kl. IIIA SLO), opiekun - Krzysztof Iwański