Dnia 16 października uczniowie naszej szkoły...

Święto Niepodległości-101...

Dokładnie o godzinie 11.11...

Dnia 19.10.2019  wyruszyła...

Dnia 17.10.2019 klasy...

W piątek 18 października w...

Dnia 11 października 2019...

W piątek 4 października...

KONKURSY POWIATOWE DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Obrazek użytkownika Krzysztof Naworol
Krzysztof Naworol

12 czerwca 2019 odbyło się podsumowanie kolejnej edycji Powiatowych Konkursów Przedmiotowych dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych, organizowanych przez I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie pod patronatem Starosty Sokołowskiego. Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Sokołowskiego dla laureatów 13 konkursów przedmiotowych wręczyła Pani Elżbieta Sadowska, Starosta Sokołowski wspólnie z Panią Teresą Oliwińską, Dyrektor I LO w Sokołowie Podlaskim.
Tegoroczna edycja Powiatowych Konkursów Przedmiotowych była wyjątkowa pod względem liczby uczestników. Do konkursów przystąpiło  449 osób. Byli to zarówno uczniowie gimnazjów, jak i po raz pierwszy uczniowie szkół podstawowych. Oto wyniki:

IX Powiatowy Konkurs Historyczny

Gimnazja:
    1. Mateusz Mikołajczuk, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
    2. Jakub Teodorczuk,  SG w Sokołowie Podlaskim
    3. Zuzanna Baczewska,  SG w Sokołowie Podlaskim

Szkoły podstawowe:
    1. Zuzanna Ślepowrońska,  SP Nr 4 w Sokołowie Podlaski
    2. Paweł Bartczuk , SSP w Sokołowie Podlaski
    3. Paweł Woźniak , SSP w Sokołowie Podlaskim

Powiatowy Konkurs Matematyczny

Gimnazja
    1. Wiktor Jóźwiuk,  SG w Sokołowie Podlaskim
    2. Mateusz Orzełowski,  SG w Sokołowie Podlaskim
    3. Jakub Pogorzelski , SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
Szkoły podstawowe:
    1. Joachim Ufnal,  SSP w Sokołowie Podlaski
    2. Julia Czarnocka Zespół Szkół w Sterdyni
    3. Julia Jurczak,   SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim

IX Powiatowy Konkurs Języka  Niemieckiego

Gimnazja:
    1. Zuzanna Baczewska,  SG w Sokołowie Podlaskim
    2. Aleksandra Maliszewska,  SG w Sokołowie Podlaskim
    3. Jakub Teodorczuk,  SG w Sokołowie Podlaskim
Szkoły podstawowe:
    1. Paweł Borysiak, SSP w Sokołowie Podlaskim
    2. Anna Niedźwiedź, SSP w Sokołowie Podlaskim
    3. Adam Jagiełło, SSP w Sokołowie Podlaskim

X Powiatowy Konkurs Chemiczny

Gimnazja:
    1. Patrycja Danielak,  Zespół Szkół w Sterdyni SP
    2. Jakub Teodorczuk,  SG w Sokołowie Podlaskim
    3. Zuzanna Baczewska,  SG w Sokołowie Podlaskim

Szkoły podstawowe:
    1. Julia Czarnocka, Zespół Szkół w Sterdyni Szkoła Podstawowa
    2. Wojciech Toporowski, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
    3. Olga Janista,  SP Nr2 w Sokołowie Podlaskim
 
V Powiatowy Konkurs Polonistyczny "Spotkania Recytatorów U Marysi"

Gimnazja:
    1. Katarzyna Wiceńciak,  ZS Repki
    2. Kamila Rucińska,  SG w Sokołowie Podlaskim
    3. Gabriela Toczyska, SG w Sokołowie Podlaskim
Szkoły podstawowe:
    1. Julia Stańska, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
    2. Dominika Krejckant, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
    3. Rafał Maleszewski SSP w Sokołowie Podlaskim
 
IX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie

Gimnazja:
    1. Jakub Teodorczuk,  SG w Sokołowie Podlaskim
    2. Mateusz Mikolajczuk,  SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
    3. Bartosz Kostrzewa, SG w Sokołowie Podlaskim
Szkoły podstawowe:
    1. Lilianna Karakula, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
    2. Aleksandra Czerkas,  SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
    3. Olga Bukowicka, SP Nr 3 w Sokołowie Podlaskim
 
IX Powiatowy Konkurs Fizyczny

Gimnazja:
    1. Tomasz Pasik,  SG w Sokołowie Podlaskim
    2. Jakub Teodorczuk,  SG w Sokołowie Podlaskim
    3. Piotr Remiszewski, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
Szkoły podstawowe:
    1. Agnieszka Brewczuk, SSP w Sokołowie Podlaskim
    2. Michał Tarnowski, SSP w Sokołowie Podlaskim
    3. Julia Jurczak,  SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim

XIII  Powiatowy Konkurs Informatyczny

Gimnazja:
    1. Mateusz Orzełowski , SG w Sokołowie Podlaskim
    2. Piotr Remiszewski,  Gimnazjum przy SP 6 w Sokołowie Podlaskim
    3. Natalia Brzezik , Gimnazjum przy SP 6 w Sokołowie Podlaskim

X Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego 

Gimnazja:

    1. Agnieszka Bala, PG Nr 2 w Sokołowie Podlaskim
    2. Aleksandra Zając,  PG Nr 2 w Sokołowie Podlaskim
    3. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim

Szkoły podstawowe:

    1. Michał Tarnowski, SSP w Sokołowie Podlaskim
    2. Julia Niemirka, SP Jabłonna Lacka
    3. Gabriela Sobolewska , SP Grochów

X Powiatowy Konkurs Biologiczny
Gimnazja:
    1. Amelia Prokopczuk, Gimnazjum w Sterdyni
    2. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
    3. Piotr Remiszewski , PG NR 1 w Sokołowie Podlaskim
Szkoły podstawowe:
    1. Wojciech Toporowski, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
    2. Joachim Ufnal, SSP w Sokołowie Podlaskim
    3. Kacper Wyszomierski, SP NR 1 w Sokołowie Podlaskim

X Powiatowy Konkurs z Geografii

Gimnazja:
    1. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
    2. Radosław Wyszomierski, SP w Kosowie Lackim
    3. Aleksandra Maliszewska, SG w Sokołowie Podlaskim
      Szkoły podstawowe
    1. Julia Czarnocka, SP w Sterdyni
    2. Aleksander Szybka, PSP nr 4 w Sokołowie Podlaskim
    3. Wojciech Toporowski, PSP nr 1 w Sokołowie Podlaskim
 

Polecamy