ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024...

SZKOLNY DZIEŃ SPORTU

...

6 czerwca klasy czwarte ze swoimi wychowawcami...

ZAPRASZAMY NA UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU...

W czwartek 13.06.2024r. odbyły się zawody...

W dniu 28 maja na stadionie...

W dniach 14.05 - 26.05...

W ostatnim czasie uczniowie z klas 2 liceum...

PIKNIK SALEZJAŃSKI

FESTYN SALEZJAŃSKI

ablonska

FESTYN SALEZJAŃSKI

 

W dniu 24 maja Kościół katolicki w Polsce obchodzi liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. Maryja Wspomożycielka to szczególnie ważna postać dla zgromadzenia salezjanów, stąd w niedzielę 28 maja msza o godz.12  w naszym kościele była mszą odpustową. Również z tej okazji wspólnota szkolna i parafialna zorganizowały festyn.

Pogoda dopisała, a wspaniała zabawa i miła atmosfera była możliwa dzięki zaangażowaniu dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców oraz wspólnot parafialnych.

Nieodzowne było również wsparcie „z zewnątrz”, za które specjalne podziękowania należą się:

- formacji BCDS,

- zespołowi taneczno-akrobatycznemu PNC Dance Studio,

- firmom: Sport Fun, Kreatywny Sport i Atrakcje Mielnik

O ciało zadbały Zakłady Mięsne „Sokołów” S.A. oraz sieć sklepów „Topaz” a także liczne mamy i babcie, które przygotowały mnóstwo słodkości.

Ogromnym zainteresowanie cieszyły się Zielone Fanty – loteria kwiatowa, gdzie po kupieniu losu można było odebrać piękne kwiaty doniczkowe i sadzonki roślin (dziękujemy firmie Redes z Kostek).

Wszystkie pozostałe atrakcje były oczywiście gratisowe, ale organizatorzy i prowadzący zachęcali do wrzucania dobrowolnych kwot do puszek, z przeznaczeniem na wyposażenie klas w nowym budynku szkolnym.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w organizację imprezy, a także tym, którzy zechcieli nas wesprzeć – bardzo dziękujemy smiley

Polecamy