W czwartek 21.01.2019 mieliśmy okazję...

26 stycznia 2019r. rano ruszyliśmy naszym...

Dnia 26.01 grupa...

23 i 24 stycznia 2019r. w Wyrozębach odbyły...

24 stycznia 2019 odbył się...

W dniu 23.01 od godziny 19...

21 stycznia 2019 odbył się w naszych szkołach...

Dzień integracji klas pierwszych SSP

Małgorzata Uścińska

Wrzesień – pierwszy miesiąc nauki w nowej szkole. Nowa droga do szkoły, koledzy, nauczyciele, nowa klasa oraz nowe wymagania. Dla uczniów klasy Ia i Ib  SSP to także nowe plany, marzenia, ale też obawy i niepewność. Szkoła to nowy etap w ich życiu.
Aby było łatwiej odnaleźć się w nowym otoczeniu zorganizowaliśmy dla uczniów dzień integracji. Jak sama nazwa mówi polegał on na ,,tworzeniu całości z części”, scalaniu grupy rówieśniczej.

Dzień integracji był doskonałą okazją do bliższego poznania się. Podczas zabaw można przełamać swoją nieśmiałość, zaprezentować siebie, swoje cechy charakteru, poczuć się pewnie w nowej grupie rówieśniczej. Jest to okazja do rozpoczęcia wspólnego współdziałania i wzajemnej współpracy. Pomysł okazał się trafiony, uczniowie bawili się świetnie!!!  Dzięki ćwiczeniom  i zadaniom które wykonywali dowiedzieli się o sobie wiele nowego. Śmiało można powiedzieć, że integracja była udana, a czas poświęcony na te zajęcia w pełni wykorzystany. To był naprawdę wspaniały dzień!

Barbara Wojewódzka

Magdalena Kozłowska

Jolanta Iwańska

Polecamy