Ogłoszenia duszpasterskie

 XV NIEDZIELA ZWYKŁA
13 lipca 2014 r.

Posłuszni wezwaniu Chrystusa przychodzimy na Eucharystię, która jest ucztą miłości. Chrystus zaprasza nas do wspólnoty, podczas której przyjmujemy Pokarm dający życie wieczne.  Wychwalając Chrystusa składajmy Mu dziękczynienie za wszelkie dobro, które od Niego pochodzi i jest naszym udziałem.  Dzisiaj o godzinie  1715  nabożeństwo fatimskie.


W tym tygodniu  przeżywać będziemy w Liturgii:
we  wtorek     –  wspomnienie świętego Bonawentury biskupa i doktora kościoła.  O godz. 1730  rozpoczniemy nowennę do Matki Bożej Wspomożenia  Wiernych. Podczas Mszy św. o godzinie 1800 modlić się będziemy w intencji solenizanta ks. Henryka Woźnowskiego.
środę      –  wspomnienie NMP z Góry  Karmel


Życzymy wszystkim Bożego pokoju, radości oraz nadziei w codziennym pielgrzymowaniu do domu O j c a.  Witam bardzo serdecznie  wszystkich gości, którzy są w naszych rodzinach, a także w modlitwach pamiętamy o ludziach chorych, starszych, którzy razem z nami nie mogą gromadzić się w świątyni.


W modlitwach swoich pamiętajmy o rolnikach, dla których obecny czas połączony jest z intensywną pracą. Prośmy o właściwą pogodę  oraz  o bezpieczeństwo  przy  wykonywaniu  różnych prac.


Przypominam   młodzieży  o   sierpniowym   wyjeździe   na  Campo  Bosco. Szczegółowe informacje i zapisy w kancelarii  parafialnej.


Przyjmijmy   dar Bożego błogosławieństwa  i  pokoju.

 

ks. Stanisław Stachal - Proboszcz