Mikołajki w naszej szkole,...

Nasza szkoła już po raz...

6 grudnia obchodziliśmy...
4 grudnia w Zespole...

Kolejny rok powoli dobiega...

Klasa II a SSP...

Dnia 05.12.2018 r. o...

28.11./środa/2018r. na...

19.11.2018r. na hali...

SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE „PROFILAKTYKA SERCA”

ablonska

27 października klasy trzecie gimnazjum miały okazję uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu – w naszej szkole gościł Paweł Przewoźny bardziej znany jako raper Under.

Paweł to twórca filmowy, reżyser i raper, a także mówca motywacyjny. Przez wielu uznawany za nową nadzieję rapu. Laureat wielu prestiżowych konkursów i festiwali filmowych. Właściciel „White Studio”, „Underground Studio”, szef lokalnej telewizji „ZBN channel” i działacz społeczny. W swoim życiu promuje dobre wartości, takie jak patriotyzm, wiara i pasja. Współpracuje z wieloma artystami, stowarzyszeniami, fundacjami, firmami i korporacjami. Prowadzi zajęcia profilaktyczne w ośrodkach wychowawczych i szkołach. Promotor życia bez nałogów. Udowadnia, że pochodzenie, brak pieniędzy i inne trudności nie są w stanie przeszkodzić w spełnianiu marzeń. Rap traktuje jako pewnego rodzaju misję w pokazywaniu ludziom wartości, takich jak wiara, uczucia i prawda, wartości, których tak  mało jest w dzisiejszej rzeczywistości.

W czasie spotkania mówił o swoim życiu i pasjach – filmie i muzyce. Opowiadał, jak ważne jest znalezienie swojego miejsca w świecie, realizowanie swoich marzeń i zainteresowań. Bardzo mocno podkreślał konsekwencję w dążeniu do celu, mimo przeszkód i niepowodzeń. Uczniowie mieli również okazję posłuchać piosenek Pawła i obejrzeć fragmenty nakręconych przez niego filmów. 

G. Błońska

Polecamy