22.02.2018r. na sali gimn. S P w Sabniach...

Tradycyjnie już jak co...

20.02.2018r. na naszej sali gimnastycznej...

Dnia 20.02 na sokołowskiej...

W piątek - 9.02.2018r - trzydziestu dwóch...

Środa Popielcowa to dzień...

POŁOWINKI II KLAS SLO

SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE „PROFILAKTYKA SERCA”

ablonska

27 października klasy trzecie gimnazjum miały okazję uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu – w naszej szkole gościł Paweł Przewoźny bardziej znany jako raper Under.

Paweł to twórca filmowy, reżyser i raper, a także mówca motywacyjny. Przez wielu uznawany za nową nadzieję rapu. Laureat wielu prestiżowych konkursów i festiwali filmowych. Właściciel „White Studio”, „Underground Studio”, szef lokalnej telewizji „ZBN channel” i działacz społeczny. W swoim życiu promuje dobre wartości, takie jak patriotyzm, wiara i pasja. Współpracuje z wieloma artystami, stowarzyszeniami, fundacjami, firmami i korporacjami. Prowadzi zajęcia profilaktyczne w ośrodkach wychowawczych i szkołach. Promotor życia bez nałogów. Udowadnia, że pochodzenie, brak pieniędzy i inne trudności nie są w stanie przeszkodzić w spełnianiu marzeń. Rap traktuje jako pewnego rodzaju misję w pokazywaniu ludziom wartości, takich jak wiara, uczucia i prawda, wartości, których tak  mało jest w dzisiejszej rzeczywistości.

W czasie spotkania mówił o swoim życiu i pasjach – filmie i muzyce. Opowiadał, jak ważne jest znalezienie swojego miejsca w świecie, realizowanie swoich marzeń i zainteresowań. Bardzo mocno podkreślał konsekwencję w dążeniu do celu, mimo przeszkód i niepowodzeń. Uczniowie mieli również okazję posłuchać piosenek Pawła i obejrzeć fragmenty nakręconych przez niego filmów. 

G. Błońska

Polecamy