Dnia 5 września 2018 roku klasa II  SSP...
4 września o godzinie...

3 września, podobnie jak w całej Polsce,...

Dnia 30 sierpnia o godzinie...

Dnia 29.08.2018 odbył się...

Mottem naszej szkoły jest "...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO...

MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM.

Kazimierz Zdzichowski

27,02.2018 r./wtorek/ w hali sportowej przy ZS Nr. 1 w Sokołowie Podlaskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w t.stołowym chłopców i dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Zglosiło się po 7 drużyn chłopców i dziewcząt, które następnie rywalizowały osobno . Zostali podzieleni poprzez losowanie na dwie grupy /4 + 3/. W grupach była gra "każdy z każdym" do 3-ch zwycięstw. 

Nasza drużyna chłopców /Mazurczak Piotr, Błachnio Grzegorz/ grała w grupie z ZS CKR I dr.; LO II dr.; ZS Nr. 1 II dr. Po wygraniu jednego meczu i przegraniu dwu, nie uzyskała możliwości gry w półfinale i zajęła 5 miejsce w zawodach.

Natomiast drużyna dziewcząt /Wrzesień Marta, Kosieradzka Natalia/ grały w grupie z ZS CKR II dr. i ZS Nr.1 I dr. z którą wygrały i awansowały z drugiego miejsca w grupie do półfinału. W półfinale  przegrały z LO I dr. i następnie w grze o 3 miejsce w Mistrzostwach z drużyną LO II dr. Ostatecznie zajęły IV miejsce, będące dobrym przyczółkiem do odegrania się za rok. Gratulujemy i zachęcamy do treningu.

Opiekun- K.Zdzichowski

Polecamy