4 grudnia w Zespole...

Kolejny rok powoli dobiega...

Klasa II a SSP...

Dnia 05.12.2018 r. o...

28.11./środa/2018r. na...

19.11.2018r. na hali...

Wyjazd  26 stycznia  (sobota ) o...
W dniu 22 listopada...
TO JUŻ TRZECIE POLSKO – NIEMIECKO –...

MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM.

Kazimierz Zdzichowski

27,02.2018 r./wtorek/ w hali sportowej przy ZS Nr. 1 w Sokołowie Podlaskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Sokołowskiego w t.stołowym chłopców i dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Zglosiło się po 7 drużyn chłopców i dziewcząt, które następnie rywalizowały osobno . Zostali podzieleni poprzez losowanie na dwie grupy /4 + 3/. W grupach była gra "każdy z każdym" do 3-ch zwycięstw. 

Nasza drużyna chłopców /Mazurczak Piotr, Błachnio Grzegorz/ grała w grupie z ZS CKR I dr.; LO II dr.; ZS Nr. 1 II dr. Po wygraniu jednego meczu i przegraniu dwu, nie uzyskała możliwości gry w półfinale i zajęła 5 miejsce w zawodach.

Natomiast drużyna dziewcząt /Wrzesień Marta, Kosieradzka Natalia/ grały w grupie z ZS CKR II dr. i ZS Nr.1 I dr. z którą wygrały i awansowały z drugiego miejsca w grupie do półfinału. W półfinale  przegrały z LO I dr. i następnie w grze o 3 miejsce w Mistrzostwach z drużyną LO II dr. Ostatecznie zajęły IV miejsce, będące dobrym przyczółkiem do odegrania się za rok. Gratulujemy i zachęcamy do treningu.

Opiekun- K.Zdzichowski

Polecamy