Mikołajki w naszej szkole,...

Nasza szkoła już po raz...

6 grudnia obchodziliśmy...
4 grudnia w Zespole...

Kolejny rok powoli dobiega...

Klasa II a SSP...

Dnia 05.12.2018 r. o...

28.11./środa/2018r. na...

19.11.2018r. na hali...

Llanfairpwllgwyngy llgogerychwyrndrob wllllantysiliogogogoch

Aleksandra Pietrzak
W poniedziałek, 6 listopada 2017 roku, grupa uczniów klas trzecich Salezjańskiego Gimnazjum pojechała do Warszawy w celu uczestnictwa w warsztatach z języka angielskiego.
Warsztaty, w których braliśmy udział, dotyczyły trzech krajów - Szkocji, Irlandii oraz Walii. Prowadzący, Ross, z humorem przestawił nam swoją wiedzę na ich temat - każdy może przyznać, że była rozległa. Poznaliśmy krótką historię wszystkich państw, charakterystyczne postacie, ciekawostki ich dotyczące, a nawet słówka w językach używanych w tych krajach. Dzięki ciekawej formie zdobyte informacje na pewno pozostaną w naszej pamięci.
 
Dominika Kraska
 
Ale skąd taki tytuł wpisu? Dla zainteresowanych wyjaśnienie w poniższym filmie. Zachęcam!

Polecamy